poniedziałek, 3 października 2011

Nowości

Niestety z braku czasu Knshin musiałam ja opublikować jej działy, ale pocieszam Was, bo to tylko w tym numerze ;)
A oto parę nowości na październik:
Dom snów (21 października, od 12 lat)
Mający na swoim koncie szereg sukcesów wydawniczych Will Attenton wyprowadza się z Nowego Jorku i razem z rodziną zamieszkuje w malowniczym domku w Nowej Anglii.. Gdy wraz z żoną Libby oraz dwiema córkami zaczyna się już przyzwyczajać do nowego lokum, dowiadują się, że zamordowano w nim poprzednią właścicielkę oraz jej dzieci. Oskarżony o morderstwo mąż i ojciec zabitych nadal żyje, a Willa oraz zaprzyjaźnioną z ofiarami sąsiadkę prześladuje przeczucie, że nie wszystkie poszlaki zostały odpowiednio zbadane. Próbując dopasować poszczególne elementy krwawej układanki, Will odkryje, że historia poprzedniego lokatora jego domu jest równie przerażająca, jak to, co może spotkać kolejną rodzinę, która znalazła w nim schronienie.


Sanktuaium (27 października, od 12 lat)
Ten film opowiada historię Bria Kartera, który odziedziczył po zmarłej matce ośrodek, w którym testowane nowatorskie i mocno kontrowersyjne metody leczenia uzależnień. Wraz z przyjaciółmi Brian postanawia zwiedzić szpital. Poznaje w nim tajemniczego współpracownika nieboszczki i dzięki niemu odnajduje przejście, które prowadzi do podziemi. Tam odkrywa mrożące krew w żyłach pamiątki po badaniach naukowców. Brian przekona się wkrótce, że to na nim skupi się zemsta istot, które żądają wyrównania krzywd za nieludzkie eksperymenty.

Deus : Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo (premiera październik) RPG/akcja
To pierwszy dodatek do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. DLC wyjaśnia jeden wątek z podstawki. Adam Jensen został schwytany i torturowany przez agentów Belltower, a naszym zadaniem będzie ucieczka z "więzienia".

1 komentarz:

  1. Sanktuarium jest słabe. Pierwszego filmu nie oglądałam, ale dam mu szansę:)

    OdpowiedzUsuń